Soru Cevap Bilgilendirme

SORU CEVAP BİLGİLENDİRME

Merhaba ,

Soru Cevap bölümüne  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz veya ana menü üzerinde bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Soru Cevap sayfasını kurmamızdaki amaç Otizm konusunda internet üzerinde birçok site bulunmasına karşın uzmanlara sorunlarımızı sorup cevap alabaileceğimiz sadece otizm üzerine ait bir platform bulunmamasıdır. Bizde Otizmli bir çocuğa sahip bir aileyiz. Oğlumuzun otizmli olduğunu öğrendikten sonra otizm hakkında hiç bir bilgiye ve tecrübeye sahip değildik.Bunun için internetten sürekli araştırtık ve çok büyük bilgi kirliliği olduğu için kendimizi dipsiz karanlık bir kuyu içerisinde bulduk.

3 senedir oğlumuz tedavi ve eğitim görmekte bu süreçte hepiniz gibi çok zorlandığımız konular çözüme kavuşturmak için uğraştık. Bizim amacımız Soru Cevap sayfamız sayesinde bu yola yeni başlayan ailelere ve otizm ile mücadele eden ailelere uzmanlar tarafından yol göstermek.

Sorulan dorulardan be verilen cevapları okuyarak bilgi sahibi olmaktır.

Ama unutulmamalıdır ki çocugunuz hakkında bir sorun hissediyorsanız mutlaka bir uzman doktora götürün buradan sadece size tavsiye verilebilir.

Lütfen daha önce sorulan soruları okuyalım ve aynı soruları bir daha yazmayalım. Ayrıca forum sayfamızda aileler içi dayanışma ve tecrübe için kurulmuş olup tavsiye niteliğindedir.

Hepinize saygılarımızı sunuyor ve bir an önce şifa bulmanızı temenni ediyoruz.

Sayfa İçerikleri