Forum Sayfası Bilgilendirme

FORUM BİLGİLENDİRME

Merhaba ,

Forum sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz veya ana menü üzerinde bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Forum sayfasını kurmamızdaki amaç Otizm konusunda internet üzerinde birçok site bulunmasına karşın sorunlarımızı paylaşacağımız aynı sorunlar ile karşılaşan ailelerden nasıl çözümler bulduklarını ve paylaştıkları sadece otizm üzerine ait bir platform bulunmamasıdır. Bizde Otizmli bir çocuğa sahip bir aileyiz. Oğlumuzun otizmli olduğunu öğrendikten sonra.Otizm hakkında hiç bir bilgiye ve tecrübeye sahip değildik. Bunun için internetten sürekli araştırtık ve çok büyük bilgi kirliliği olduğu için kendimizi dipsiz karanlık bir kuyu içerisinde bulduk.

3 senedir oğlumuz tedavi ve eğitim görmekte bu süreçte hepiniz gibi çok zorlandığımız konuları çözüme kavuşturmak için uğraştık. Bizim amacımız forum sayfamız sayesinde bu yola yeni başlayan aileleler tecrübeli aileler tarafından yol göstermek. bizim gibi daha çok uzun yolu olan ailelerin de her zaman yeni çıkan sorunlara karşı diğer ailelerin tecrübelerinden faydalanmaktır.

Zamanla şunu anladık ki doktor çocuğumuzu en fazla yarım saat özel eğitimci ayda 12 saat görüp yorum yapıyor. Ama bizler çocuklarımızla 7/24 beraberiz ve en büyük tecrüber ailerde ve ailelerin tecrübesi bizler için gerçekten çok önemli.

 

 

Hepinize saygılarımızı sunuyor ve bir an önce şifa bulmanızı temenni ediyoruz.